Jdi na obsah Jdi na menu

Ounnie Queen Elsa

cacib-nurnberg-15-01-2012-031.jpg

Od listopadu 2011 se k naší smečce přidružila i Gordíkova sestřička „Princezna“ Ounnie Queen Elsa. S Gordíkem tvoří nerozlučný pár a společně vymýšlí nekonečné množství lumpáren. Od svého příchodu Ounnie vesele porušuje všechna tabu nastavená pro soužití lidské a psí smečky v našem domě. Jako každá ženská se ale dokáže ze všeho úspěšně vykroutit. Svým neuvěřitelně nevinným kukučem vyžehlila rozkousané boty, salát v kabelech, ukousnutý schod i roztrhané oblečení. Mimo to je velmi úspěšná v předstírání hodného a klidňoučkého společenského pejska.
 
Ounnie se stejně jako Gordík narodila 22. října 2010 v Žižicích, v chovatelské stanici Jaromíry a Markéty Sojkových s názvem Queen Elsa. Má dvě sestřičky - Orflaith (Elsu), která bydlí na Moravě a kromě Gordíka ještě tři brášky - Oberona (Beriho), Obi-Wanna (Čerta) a Orestese. Rodiče vrhu "O" jsou Chelsea Queen Elsa a ICh. El Cid z Ochoze. Oba dali našim óčkům do vínku ze sebe to nejlepší; harmonickou stavbu těla a veselou povahu.
 
hanacka-nvp-leden-2012-137.jpgOunnie je něžná fenečka, která se ve společnosti ostatních kluků dokáže proměnit v temperamentního diblíka, který rozdovádí naše kluky, aby pak s udiveným trpitelským obličejem pozorovala vyvolanou melu. Na procházkách kluky pěkně prohání, a když chce, tak jim kdykoliv uteče. Když se jí zachce, je velmi učenlivá a při příležitostných návštěvách cvičáku se pěkně předvádí, ale dokáže se i pěkně zaseknout. Velkou radost nám dělá na výstavách, kde se předvádí se znuděnou noblesou.
 
Ounnie má potenciál se stát šéfem nejen naší psí smečky.
 

 

 

RODOKMEN 

Int. Ch. EL CID z Ochoze (CZ) Int.Ch. Earl Maximillian off Sofie´s Pride (NL) Ch. Tristan vo Bernerliebe (BE) Orry vom Vieräugler (BE) 
Yutta - Lora van de Hausmatt (NL)
Lotje Maartje v.h. Bloemenven (NL) Iwan v.h. Eeser Woud (NL)
Heidi Kelly v.h. Bloemenven (NL)
Ch. Molly z Gemerskej Polomy (SK) Herletta´s Magnus (FR) Senetta´s Unique (FR)
Herletta´s Bijou (FR)
Int.Ch. Fanny z Gemerskej Polomy (SK) Ch. Werkelei-Nagymedve Dingo (HU)
Brenda z Gemerskej Polomy (SK)
CHELSEA Queen Elsa (CZ) Ch. Kalif von Wiesmadern (AT)  Aladdin von der Rosalienquelle (AT) Egon von Schwyzerhof (AT)
Ghina von Enterach (AT)
Bahra von Wiesmadern (AT) Robon Hood von Vindoniss (AT)
Wanja von Wiesmadern (AT)
Aida Queen Elsa (CZ) Ch. Yörg von der Holderstockhöhe (DE) Qaey van de Klaverhoeve (BE)
Perle von der Holderstockhöhe (DE)
AMBRA z Milešovské Salaše (CZ) Little Norway´s Saxo (DK)
Ariela Bakaon (CZ)